Aktualności

Public Profits już 20 lat na rynku! 23 kwiecieÅ„ 2016

Kochani!

Stuknęło nam 20 lat. Fakt, są firmy, które wykorzystały te dwa dziesięciolecia  lepiej ;). Pocieszmy się jednak – mało kto z naszych rynkowych rówieśników wytrzymał z rynkiem i na rynku tak długo jak my :).

Cieszmy się więc, z tych dwóch dziesięcioleci! Cieszmy się, że wygrywamy dzięki naszym umiejętnościom. Cieszmy się, że Nasi Klienci wracają do nas bo czują się z nami bezpiecznie i mają do nas zaufanie.

Coraz trudniej przewidywać przyszłość. Coraz więc i trudniej snuć jakieś plany.  Miejmy jednak nadzieję, że nadal będziemy firmą, do której wchodzi się z uśmiechem i w której dobrze się pracuje (to akurat zależy prawie wyłącznie od nas :)). Miejmy nadzieję, że nadal będzie nam sprzyjać szczęście (szczęście jak wiadomo sprzyja lepszym!). I miejmy nadzieję, że coraz lepiej będzie się nam udawało przewidywać kierunki zmian na rynku, zawczasu się na nie przygotowując i dopasowując się do nich szybciej niż inni.

Dziękuję wszystkim bez wyjątku osobom (a zebrałoby się ich kilkadziesiąt), które w ciągu upływających dwudziestu lat – na krócej lub dłużej – związały swe losy zawodowe z Public Profits. Każda z tych osób wzbogaciła firmę o jakieś cenne wartości.

Dziękuję wszystkim Naszym Klientom – za okazane nam zaufanie, za wyrozumiałość, za otwartość na współpracę i zwłaszcza za inspirujące nas (choć z roku na rok coraz trudniejsze do spełnienia) wymagania. Koniec końców to one zmuszają nas do stałego poszerzania naszej wyobraźni badawczej.

Dziś jednak chcę podziękować przede wszystkim i w specjalny sposób aktualnemu zespołowi Public Profits. Jesteście super! Bardzo bym chciał aby Public Profits dawało Wam z roku na rok coraz więcej satysfakcji. Bardzo bym chciał by stale rosła liczba powodów, które sprawiają, że ciepło myślimy o tym miejscu.

Obiecuję dołożyć wszelkich starań aby tak właśnie było.

Rafał Drozdowski

Prezes Zarządu Public Profits Sp. z o.o.

powrót archiwum wiadomości

Filary firmy